Şan Temizlik Ankara

Konum : 0 Türkiye

İletişim Bilgileri

Çankaya Ankara

Telefon: 05457991866

E-posta: revantumm@gmail.com

Web sitesi: https://www.ankaratemizliksirketleri.com/

Kurumsal Tanıtımı

Temizlik yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulan bir olgudur. Temizlik insan sağlığı açısından da çok önemlidir. Devamlı olarak temizliği yapılmayan ortamlar insan sağlığını tehlikeye sokabilecek bakterilerin üremesine ve çoğalmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda temizlik birçok hayat disiplini ile yakından alakalıdır. Kişisel ve ortamsal temizliğe önem veren insanların kariyer konusunda daha başarılı oldukları görülmektedir. Temizliğe önem veren kişilerin aynı zamanda günlük hayatta daha disiplinli oldukları bilinmektedir. Disiplin sayesinde günlük işlerinin tümünü hallettikleri ve planlı davrandıkları bilinmektedir. Temizlik ortamlar için olduğu kadar insanlar içinde önemli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu neden Ankara Şan Temizlik şirketi gibi işinde uzman hizmet veren temizlik firmalarının kurulmasına neden olmuştur.
Temizlik tüm bölgeler için gerekli olan bir olgudur. Evler, hastaneler, eğitim merkezleri, ofisler, fabrikalar ve üretim yapılan diğer küçük atölyeler gibi birçok yerin temiz olması için sebepler bulunmaktadır. Bu ortamların temiz tutulması ve periyodik olarak düzenlenmesinde ortak sebep ise insan sağlığıdır. Evlerin temizlenmesinin önemi gün içerisinde en çok vakit geçirilen ortam olmasıdır. Evlerin periyodik olarak temizlenmemesi kirlerden ötürü ev dekorunun daha soluk gözükmesine neden olmaktadır. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Ankara Şan Temizlik firması tarafından ev temizliği sırasında kaliteli sonuçlar alabilmek amacı ile planlı çalışılmaktadır. Ev temizliği sırasında oluşabilecek olağan dışı durumlara karşı çok dikkatli davranılmaktadır. Kırılabilecek eşyaların temizliği sağlam kalmaları açısından önlemler alındıktan sonra yapılmaktadır. Derinlemesine hizmet seçeneğinde temizlikte sonra ki adım duvarların ve mermer, granit, fayans gibi alanların temizliğinin yapılmasıdır. Daha sonra evde bulunan dolap, koltuk ve halı gibi eşyaların temizliği yapılarak ev temizleme işlemi sonlandırılmaktadır. Şan Temizlik Ankara şirketi tarafından temizlenen odalar işlem sonunda havalandırılmakta bu sayede ortamın havası da temizlenmektedir.
Ankara Şan Temizlik firması tarafından sunulan hastane temizliği hizmetinin önemi hastanelerin içerisinde enfeksiyonlara karşı direnci düşük olan kişilerin bulunmasıdır. Hastane temizliği detaylı olarak yapılmaktadır. Bakteri ve mikroplardan arındırma işlemi için kaliteli temizlik malzemeleri ve bol su kullanılması gerekmektedir. Bu işlem sırasında dikkat edilmesi gereken unsur ise tıbbi atıkların insan vücudunda yaratabileceği etkilerdir. Tıbbi atıkların toplandığı çöp kutuların boşaltım ve yenilenme işlemi özel koruyucu kıyafetler giyen uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğitim merkezi ve okullar gibi ortamların periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise çocukların enfeksiyon kapmasının daha kolay olmasıdır. Bu tarz ortamların temizliğinde Şan Temizlik Ankara şirketinde dikkat edilen husus okul ve eğitim merkezlerinin bahçe temizliğidir. Bu işlemde bahçede bulunabilecek kesici ve delici aletlerin çocukların kendilerine ve çevresinde ki çocuklara zarar vermemesi amacı ile itina ile toplanmalıdır.
Ofis temizliği işleminin periyodik olarak yapılmasının amacı ve önemi ofislerin müşteriler ile görüşülen yerler olmasıdır. Müşteri açısından ilk intibanın iyi sağlanabilmesi için ve ofis çalışanlarının toplu ortamlarda daha verimli çalışması açısından ofis temizliğinin devamlı olarak yapılması gerekmektedir. Ankara Şan Temizlik firması tarafından detaylı olarak temizliği yapılan ortamlardan biride fabrikalardır. 20 yıllık tecrübe ile yapılan temizlikte fabrikaların geniş yüzölçümüne sahip alanlar olması nedeni ile farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Fabrika temizliği sırasında dikkat ile yapılması gereken alanlar bulunmaktadır. Ortak olarak kullanılan tuvalet ve yemekhanelerinin temizliğinde özel yöntemler kullanılmalıdır. Aynı zamanda makinelerin bakımı için kullanılan gres yağlarının zeminden düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Gres yağları kaygan olduğu için iş kazalarına neden olabilmektedir. Tüm bu temizlik işlemleri Şan Temizlik firması tarafından kaliteli temizlik kimyasalları ve özel makineler kullanılarak yapılmaktadır.

Bulunduğu Kategoriler

Temizlik

Benzer Firmalar / Kurumlar

Firma / KurumŞehirWeb Sitesi
SİMGE UGUR SABANCİOGLUİstanbulwww.harmoniderma.com
YEMEK HİZMETLERİ SAN TİC LTD ŞTİAdana
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİİzmir
ACAR ÇELTİK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.www.acarceltik.com
SEDRET AMBALAJ KOLİİstanbulwww.sedret.com
MEDYA CAMİAİstanbulwww.medyacamia.com
MNT Danışmanlık Ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.Denizliwww.mntcevre.com
METROPOL TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.İstanbulwww.metropolgrup.com
DERİİSİİstanbulwww.deriisi.com
Notebook Pillerihttp://www.ktservis.com.tr
SABIR TİCARETHatay
GÜRTAN PLASTİK KASA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.İstanbulwwww.gurtanplastik.com
Fullhdfilmizlerimwww.fullhdfilmizlerim.com
MNF_UMUT_63Şanlıurfa
NUR İLAÇ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Adanawww.nurilac.com.tr
NOVA TERCÜME HİZMETLERİAnkarawww.novatercume.com
AKMAKİNAİstanbulwww.akmakina.com.tr
TUNA EMLAK ERYAMAN Ankarawww.emlaktuna.com
ÖZTÜRK SİGORTA ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.Elazığozturksigorta.sitemynet.com
NEPABalıkesircara_cara
3N İŞ GÜVENLİĞİ LTD.ŞTİ.Bursawww.3n.com.tr
BUCK AVRASYA TEMİZLİK KOZM. KİMY.MAD. LTD.ŞTİİstanbulwww.buckavrasya.com
İş Koruyucu İş Güvenlik Ekipmanları San. Tic.www.iskoruyucu.com
ROYAL MALATYA HALI YIKAMAhttp://www.royalhaliyikamafabrikasi.com
YAGMUR BULUTManisa
HAKAN_GS_4İstanbul
GÜNCE MÜŞAVİRLİKAnkarawww.gunce.com.tr
SANEM MOBİLYAKayseri
Samet Mobilya & Ahşap Dekorasyon
ANKATEKSTİL İŞ ELBİSELERİİstanbulwww.ankatekstil.blogcu.com
EF ALARM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİİzmirwww.efalarm.com
DURAKRAFTİstanbulww.durakraft.com.tr
ELİT ELEKTRONİK WİSEROL ASANSÖRKayseriwww.wiserol.com
DEKOR-M YAPI LTD.www.vezirboya.com
ICEP WORLD | Yurtdışı Eğitim Ve Kariyer Merkezi https://www.icep.com.tr/
Abdulgani Tanju Topraktepewww.saklbahceegitim.com
SARTONET LTD.ŞTİ.İstanbulwww.sartonet.com
AYDİNLİİstanbul
3S GRUPİstanbulwww.3sgrup.com
BİLEN PATENTBursawww.bilenpatent.com.tr
DİNAMİK MÜHENDİSLİK MAKİNE TESİSATTekirdağWWW.dynamicrampa.com
ERKMEN MÜHENDİSLİK MAKİNA FERFORJEDenizliwww.erkmenendustri.com
Benimpetimhttps://www.benimpetim.com/
ITCS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ LTD. STI.İstanbulwww.itcs.com.tr
ZEN TEKNİKBursawww.zenteknik.com
SMMMKırklareli
GOKTANGaziantep
CORUS YASANSakaryawww.corusyasan.com.tr
GUNEY MENSUCATAdana
LANGSUYARESEskişehir
Kobitek Logo

KOBİTEK - KOBİLERİN İŞ PORTALI
© 2001-2024

Facebook LinkedIn

KOBITEK.COM, bir TEKNOART Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi projesidir.

2001 yılından beri KOBİlere ücretsiz bilgi kaynağı olma hedefi ile, alanında uzman yazarlar tarafından sunulan özgün bir iceriğe sahiptir.

Tüm yazıların telif hakları KOBITEK.COM'a aittir. Alıntı yapılabilir, referans verilebilir, ancak yazarın kişisel bloğu dışında başka yerde yayınlanamaz