MDT YAZILIM DANIŞMANLIK

Konum : İstanbul Türkiye

İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Sümko Sit. L-3 Blok No:16 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 216 3727248

E-posta:

Web sitesi: www.mdt.biz.tr

Kurumsal Tanıtımı

MDT Yazılım Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. - LOGO Yetkili Satıcı olarak her türlü logo ürün satış yazılım kurulum ve desteği veren bir yazılım ve danışmanlık şirketidir. Logo Destek Unity Tiger Unity2 Tiger2 TigerII Gold GO LKS2 Lks Alinteri ik Bordro GO Bordro Online Destek Go Basic Start Go Pro Tiger2 Bordro LOGO Yetkili Satıcı logo lbs logo business solutions logo go logo start logo gold gold unity logo unity tiger logo tiger tiger2 unity on demand ik insan kaynakları logo klasik lks lks2 alınteri logo connect shop manager bordro tiger bordro go bordro

mdt,mdt yazılım,mdt yazılım danışmanlık,logo destek,logo bayi,logo bayii,logo bayisi,logo,lbs,logo business solutions,logo go,logo start,logo gold,gold,unity,logo unity,tiger,logo tiger,tiger2,unity on demand,ik,insan kaynakları,logo klasik,lks,lks2,alınteri,logo connect,shop manager,bordro,tiger bordro,go bordro,puantaj,toptan,perakende,perakendecilik çözümü,otel,otelcilik,otelcilik çözümü,mobil çözümler,iş zekası çözümleri,e-iş çözümleri,e-business,kobi2B,B2B,B2C,çözüm,çözüm ortağı,çözüm ortakları,iş ortağı,iş ortakları,bilanço,faiz,vade,ödeme planı,sertifika,bayi,bayii,otomasyon,otomasyon çözümleri,kurumsal,kurumsal çözümler,kobi,kobi destek,kobi çözümleri,çözüm paketi,logo satış,logo muhasebe,microsoft axapta,sap,axapta,navision,logo devir,logo muhasebe programları,logo proje,logo destek,erp,mrp,erp çözümleri,erp programları,erp sistemleri,erp firmaları,mysaperp,lks2 ticari set,lks2 temel set,lks2 devir,lks2 satış,unity destek,lks2 destek,b2b çözümleri,logo b2b,logo tiger destek,logo tiger satış,microsoft,ibm,sun,microsoft crm çözümleri,erp programı,tiger destek,unity destek,gold çözüm merkezi,tiger çözüm merkezi,logo çözüm merkezi,logo çözüm ortağı,logo proje,bordro,depo,depo yönetimi,ambar,ambar sayım,muhasebeleştirme,online sipariş,malzeme,malzeme yönetimi,satınalma,satın alma,satış dağıtım,rapor,raporlama araçları,ytl,yeni türk lirası,muhasebe,muhasebe programı,satınalma takip sistemi,üretimde erp,üretim çözümleri software,programlar,uygulama,ticari programlar,webtasarımı, bilgisayar,servis,kredi kartı,satış,stock,bilişim,excel,word,outlook,lotus,lotus notes,access,vb,delphi,visual basic,.net,visual studio,asp,asp .net,c#,javascript,java,jscript,code,kod,kodlama,analiz,döküman,dökümantasyon,bütçe analiz,bütçe detay,bütçe,bütçeleme,bütçe yönetimi,içerik,ticari yazılım,mağazacılık yazılımı,yazılım,mağazacılık,program,barkod,barkot,barcode,entegre,entegrasyon,integration,üretim,planlama,takip,kontrol,sipariş,cari,stok,kasa,virman,fiş,fatura,irsaliye,teklif,taksit,iş akışı,vergi,vergi dairesi,kdv,aktarım,sabit kıymet,duran varlık,sevkiyat yönetimi,yükleme optimizasyonu,transfer,mobil,mobile,stok planlama,lojistik,lojistik yönetimi,kanal yönetimi,stok yönetimi,finans,muhasebe yönetimi,terazi,yazarkasa,pos,pos çözümleri,pdks,personel devam takip,epos,possible,perakande çözümler,barkod uygulamaları,el terminali,sıcak satış,elektra,çek senet,personel,personel işleri,verimlilik,takip kontrol,RF / ID,rfid,olap,sql,sql server,oracle,sybase,as400,veri tabanı,data,veri,sunucu,site tasarımı,webtasarım,e-ticaret,hosting,websitesi,Web design,Web site design,domain,yazıcı,printer,kampanya,3G

Hakkımızda

Mdt Yazılım, Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu olan Logo Yazılım A.Ş. bünyesinde uzun yıllar proje, danışmanlık ve destek bölümlerinde Unity2 / Unity, Tiger2 / Tiger, Gold, İnsan Kaynakları ve Tiger2 Bordro ürünlerinin implementasyonunda bir çok başarılı projede yer almış, hizmet ve çözüm üretmek amacıyla bir araya gelen sertifikalı uzman bir ekipten oluşmuştur.

Logo ürünlerinde kurumların ihtiyaçlarına göre proje ve özel çözümler geliştirmektedir.

Vizyon
KOBİ ve KOBİ üstü kurumlara, artan bölgesel ve küresel rekabet şartlarında güç katacak katma değerli çözüm ve hizmetleri sunmak.

Misyon
Müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, topluma ve tüm paydaşlarına değer katmak suretiyle tercih edilen çözüm ortağı olmak.

Kalite Politikamız
Birlikte çalıştığı kurumlara en iyi çözümleri sunmak, verimliliği sağlamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalıcı iş ortağı olmak kalite politikamızın temel amacını oluşturmaktadır.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık
Ön Analiz : Ön Analiz, Mdt Yazılım´ın gerçekçi bir plan yaparak sağlıklı bir teklif oluşturmasını sağlamakla kalmayıp tespit edilen hedeflere ne denli ulaşılabilmiş olduğunu görme imkanını da verir.

Analiz ve Tasarım : Ön Analiz´de belirlenen hedeflerden hareketle, projenin detay planı hazırlanır ve gerekli görev dağılımı yapılır. Bu plan çerçevesinde, sistemin kurulabilmesi için gerekli her türlü bilgi toplanır.Gereken tasarımlar Müşteri Proje Grubu ile birlikte yapılarak "Analiz ve Tasarım Raporu" oluşturulur.

Kurulum, Danışmanlık ve Proje Yönetimi : "Analiz ve Tasarım Raporu"ndan hareketle hedeflenen sistem kurulur ve test edilir. Müşteri Proje Temsilcisi ile birlikte tespit edilen anahtar kullanıcılara, "Analiz ve Tasarım Raporu" temel alınarak pekiştirme eğitimi verilir.

Canlı Kullanıma Geçiş : Bu aşamada bütün testleri yapılmış olan yeni sistem, olası riskleri en aza indirmek için mevcut sistemle bir süre paralel çalıştırıldıktan sonra devreye alınır.

Destek ve Danışmanlık : Uygulama Sonrası Danışmanlık, kurulan sistemin zaman içinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarının karşılanması için verilecek tüm danışmanlık hizmetlerini kapsar.
*Kurulan sistemin güvenliğinin ve devamlılığın sağlanması,

*Zaman içinde değişen ihtiyaçlara göre sistemin yeniden yapılandırılması,

*Periyodik sistem denetimi,

*Denetim sonuçlarının ve tespit edilen yeni ihtiyaçların belgelen-dirildiği Sistem Denetim Raporu´nun oluşturulması gibi konulardır.


Destek Telefon Destek Hizmeti ile Mdt Yazılım teknik destek hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için ERP ve İnsan Kaynakları programlarının destek hizmetini vermektedir.

Veri Bakımı
Kurumların mevcut verilerinin tutarlılığını kontrol etmek ve gerektiğinde veri düzeltme hizmeti olarak tanımlanan "Veri Bakım Hizmeti"ni, müşteri talepleri doğrultusunda Mdt Yazılım ofisinde veya müşteri ofisinde vermektedir.

Online Destek ile uzaktan uç (Remote Control) bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.

Eğitim Bilişim teknolojileri profesyonellerinden, son kullanıcılara kadar LOGO Yazılım ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap verecek geniş bir eğitim programı sunmaktayız. Konusunda uzman bir takım ile tüm katılımcılara operatör ya da sistem uzmanı düzeyinde eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerimiz Kurum ihtiyaçları çerçevesinde bireysel olarak da verilebilmektedir.

Raporlama Çözümleri

Mdt Yazılım firmaların ihtiyaç duyduğu tüm modüllerdeki raporların istenilen formatta hazırlanması konusunda başarılı çözümler sunmaktadır.

Yazılım Danışmanlık

Mdt Yazılım firmaların ihtiyaç duyduğu yazılımlar konusunda yazılım danışmanlığı yapmaktadır.

Tiger 2
İşletmenizi Liderliğe Taşıyacak Güç: Tiger2, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor.

Unity2
Ticarette coğrafi sınırlar ortadan kalktıkça, müşteriler her çeşit ve her fiyatta ürüne rahatlıkla ulaşabiliyor.

İnsan Kaynakları
Misyon ve hedeflerinizi benimsemiş, iyi eğitim almış, konusunda uzman kişiler firmanızın başarı grafiğini yükseltmede belirleyici olur.

Logo Go
GO, LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekler, LOGO’nun ürün geliştirme stratejisi ve yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıktı.

ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmak için üye olun

Benzer Firmalar / Kurumlar

Firma / KurumŞehirWeb Sitesi
SEFEROGLU DANISMANLIK KREDILENDIRME LTD.STIİstanbul
INTRANETİM.COMBursawww.intranetim.com
NS ELEKTRONİK TİCARETİstanbulwww.netshop.com.tr
VEFA REKLAMİstanbulwww.vefareklam.com
Giviu İş Elbisesihttps://www.giviu.com
KONAK İNŞAAT VE EMLAKİstanbul
MARKETEXİstanbulwww.marketextile.com
ADAM BİLGİSAYAR LTD.ŞTİ.Ankarawww.adambilgisayar.com.tr
MOTOROĞLU UN SANAYİİBurdurhttp://www.motorogluunsan.tr.gg
OLAYAntalya
METROPOL TEMİZLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.İstanbulwww.metropolgrup.com
KARDEŞLER ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİKırıkkalewww.kardeşlerelektrik.gen.tr
RAMAZAN ACAR ACAR MERMERMuğla
AKORDEON KAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.İzmirwww.akordeon.com.tr
GUNEY MENSUCATAdana
SİSTEM PATENT MARKA TASARIM STANDARD BELGE HİZMETLERRİİzmirwww.sistempatent.com
MELİSA OTO KİRALAMAİzmirwww.oto-kiralama-izmir.com
AB TEKNİK HİZMETLERİstanbulwww.kanaltemizleme.com
GURTEKS İŞ ELBİSELERİİstanbulwww.gurteks.net
Remsa Çelikhttp://www.remsacelik.com
İSDUNYASİ.NETİstanbulwww.isdunyasi.net
ARGEDEKORASYONAnkarawww.argedekorasyon.com
COIFFEUR TVİstanbulwww.sistemdokuz.com
ZİRVE DERİ GIDA TEKSTİL İMALAT PAZARLAMA LTD ŞTİ.Ankara
EFORKART PLASTİK KART SİSTEMLERİwww.eforkart.com
SHİNGLE ÇATI SİSTEMLERİİstanbulwww.shinglecati.com
ÇATI YAPI İZOLASYON SİSTEMLERİİstanbulwww.catiyapi.com
ÖZTÜRK SOFT YAZILIMİstanbulwww.zturksoft.com
DİKTAŞ SOĞUTMA SANAYİİ LTD.ŞTİAnkaradiktasltd.com.tr
TÜMSİADİstanbulwww.tumsiad.org.tr
GLANCE CAR RENTALİstanbulwww.glance.com.tr
TÜRAS TARIM ÜRÜNLERİBursawww.inegolaycekirdegi.com.tr
EKSPRES YAZILIMİstanbulwww.ekspresyazilim.com
ARHAVİ EKMEK GİDA SAN VE TIC A.ŞArtvin
HAKAN ŞENOL ( ŞENOL İNŞAAT )Boluwww.senolticaret.com
GÜNEŞ FERMUARİstanbulwww.guneszipper.com.tr
ENSO ÇEVRE VE MAKİNA MÜH. LTD. ŞTİ.Ankarawww.enso.com.tr
Sanatkardan E Ticaret İnternet Mağazacılık Sanayi Tic. Ltd. Şti.
ISIK ELEKTRONIK, BILISIM, HABERLESME VE MÜHENDISLIK HIZMETLERIwww.kapi-karti.com
SADO MOBİLYAİstanbul
ÖZÇELİK AMBALAJİstanbul
ITCS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ LTD. STI.İstanbulwww.itcs.com.tr
VESİLE PEKERAnkara
ABANT GIDA VE MAKİNA SAN. TİC LTD. ŞTİİstanbulwww.abantpack.com
ULUSAL MARKA PATENT VE MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.Ankarawww.ulusalpatent.com
ARMADOR GROUP TEMİZLİK HİZMETLERİİstanbulwww.armadorgroup.com
PEGASUS PRİstanbulwww.pegasus-pr.com
TORUN ÇELİK KAPIwww.celikkapi.org
YAYLALI PLASTİK ENJEKSİYON VE KALIP SAN.Konya
ACAR ÇELTİK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.www.acarceltik.com
TEKNOPERİstanbulwww.teknoper.com
BAŞAK PRODUCTİONİstanbulwww.basakonline.com
Birdamlakantalasemidernegihttps://www.facebook.com/birdamlakantalasemider
Etkin Patent Tic.Ltd.Şti.https://www.etkinpatent.com
Ufuk Çakmakçı Kurumsal Eğitim Ve Koçlukwww.ufukcakmakci.com
BİRKAN BÖYÜKKonya
BİLEN PATENTBursawww.bilenpatent.com.tr
ADESSA TEKSTİL-KAVAFİYE İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİAmasya
KALIP DESTEK PLASTİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.İstanbulwww.kalipdestek.com
HEMATOKSİLENBursa
YUNUS AMCA GIDA SAN.TİC.LİM.ŞTİ.Adanawww.yunusamca.com
Nasa Mühendislikwww.nasamuhendislik.com
ESSED ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ A.Ş.İstanbulwww.essed.com.tr
TİPO TEL LTD.ŞTİ.İzmirwww.tipotel.com
SAHRA CEYİZAnkara
ALTUNİstanbulwww.altun-consulting.ch
PERPA LEKTRİK SAN.TİC.LTDÇŞTİ.www.perpaelektrik.com.tr
ÖZOLGUN PANO SİSTEMLERİKonyawww.ozolgun.com
TEG Mühendislik Makina San. Ve Tic.
SİNİSTER SAUCESKocaeli
PİNK_ELFİstanbul
BDG FERFORJEİstanbulhttp://www.ferforje.com
TELESAN ALTERNATİF ENERJİ VE İLETİŞİMAnkarawww.telesan.com.tr
ÇALIŞAN İŞ ELBİSELERİhttp://alanielbiseleri.com
LİDER ZAMAN KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.Adanahttp://www.liderzaman.com

DIŞ TİCARET

İhracat, Firmalar için Önemli ve Stratejik Bir Karardır

İhracat, Firmalar için Önemli ve Stratejik Bir Karardır

2016 yılı Ocak ayı itibarı ile Türkiye’de yaklaşık 63 bin firma ihracat yapmaktadır. İhracat yapmak, bir ülkenin ve firmalarının büyümesi ve rekabet gücünü artırması bakımından önemlidir.

OFİS VE İNSAN

Sanal Ofis Nedir, Ne İşe Yarar?

Sanal Ofis Nedir, Ne İşe Yarar?

Sanal ofis hizmetinden faydalanmak için her gün gidip çalışabileceğiniz bir mekânı gerekli kılan işinizin olmaması gerekmektedir.

Çalışanlarda Performans Düşüklüğü

Çalışanlarda Performans Düşüklüğü

İş hayatında her çalışanın başarı derecesi aynı değildir. Kimisi yapması gereken işi tam zamanında ve eksiksiz tamamlarken kimisi gereken özeni göstermeyebilir.

İŞ DÜNYASI

KOBİ'ler Eğitim Alırken Nelere Dikkat Etmeliler?

KOBİ'ler Eğitim Alırken Nelere Dikkat Etmeliler?

KOBİ kaynakları her zaman sınırlı ve kıymetlidir. KOBİ harcadığı her kuruşu “ masraf “ değil, mümkünse “ YATIRIM “ olarak görmeli ve bu yatırımın geri dönüşünü garanti altına almalıdır. Eğitime vereceğiniz parayı, bir makine alır gibi değerlendirin.

HUKUK / MUHASEBE

Şirket Ana Sözleşmelerinin Türk Ticaret Kanunu’na Uyumlu Hale Getirilmesi

Şirket Ana Sözleşmelerinin Türk Ticaret Kanunu’na Uyumlu Hale Getirilmesi

2012 yılı Temmuz ayında (yeni) Türk Ticaret Kanunu’nun (“Kanun”) yürürlüğe girmesi ile birlikte şirketlerde bir telaş başladı. Herkes kanunun getirdiği yeni yükümlülükleri ve bunları hangi süre içinde yerine getirmekle yükümlü olduğunu tartışır, avukatlarına ve mali müşavirlerine danışır oldu.