Philips 2024 Ambilight TV

Bu ürünü paylaş
X It! LinkedIn Facebook
Philips 2024 Ambilight TV

2024 model Philips OLED, Mini LED, LED televizyonlar Euro 2024 Şampiyonası’nı sürükleyici bir seyir deneyimine dönüştürüyor.

  • En iyi orta sınıf OLED TV performansı sunan OLED809 Serisi; yeni 8. Nesil P5 AI görüntü işleme, üç taraflı Ambilight, yüksek ışık çıkışlı OLED_EX panel özellikleriyle 42, 55, 65 ve 77 inç ekran boyutlarında Haziran ayında raflarda yerini aldı.
  • OLED kalitesine sahip giriş model OLED759; 48, 55, ve 65 inç ekran boyutlarıyla raflarda Haziran ayı itibariyle yerini aldı.
  • “Xtra” olarak adlandırılan yeni mini LED PML9009 55, 65, 75 ve ilk defa satışa sunulacak olan 85 inç ekran boyutlarında mevcut. Modelde yeni nesil P5 işlemci, üç taraflı Ambilight ve inovatif yeni Titan OS Smart TV platformu öne çıkıyor.
  • “The One”PUS8909 premium LED TV'ler 50, 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarıyla seride yer alıyor.
  • Ses deneyimini tamamlamak için yeni ultra kompakt TAB6309 model soundbar, küçük boyutuna rağmen sinematik kalitede ses performansı sunuyor.

TP Vision'ın 2024 model Philips TV serisi; en iyi OLED, mini-Led ve LED modellerini içeren ve şirketin pazar lideri P5 görüntü işleme, mükemmel ses ve benzersiz Ambilight teknolojisinin sürükleyici deneyimini bir araya getiriyor.

OLED809 – Orta sınıf bir OLED TV'den en yüksek performans

Philips OLED 800 Serisi, Ambilight'ın birinci sınıf görüntü kalitesi ve OLED televizyona özgü ses performansının birleşiminden oluşuyor.

42, 55, 65 ve 77 inç ekran boyutlarında satışa sunulan yeni OLED809; 8. Nesil P5 AI işlemci, yüksek çıkışlı OLED_EX panel, 1300 Nit parlaklık ve üç taraflı Ambilight özellikleriyle sektörde performans çıtasını yükseltiyor.

8. Nesil P5 AI, HDR ayarlarını ortam ışık düzeyine göre optimize eden ve gün ışığı alan ortamlarda bile parlamaya karşı performansını koruyan Ambient Intelligence V3 özelliğine sahip.

Yeni Game Bar, MEMC oyun ve Dolby Vision Gaming dahil 144Hz VRR sayesinde oyunseverler için özel olarak geliştirildi.

İki yönlü (sol ve sağ) hoparlörlere dağıtımı hassas bir şekilde kontrol eden bir dijital crossover ve ayrıca dört pasif radyatör tarafından desteklenen özel bir üçlü halka, arkaya bakan bas sürücüsüyle entegre 70W 2.1 ses sistemi (42inç için 50W) sayesinde mükemmel ses kalitesi serinin en önemli özelliği olarak öne çıkıyor.

OLED809'un minimalist tasarımı; ultra ince, siyah metal bir çerçeve ve saten krom kaplamalı merkezi, 42, 50 ve 55 inçte metal döner stand içeriyor. 77 inç modelde döner stand bulunmuyor.

Mini-LED PML9009 – “Xtra”

Philips TV; başarılı Mini-LED serisini, OLED modellerinin bir alt segmenti ve premium LED modellerin bir segment üzerinde olarak konumlandırıyor.

PML9009 televizyonlar; 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarında ve ilk defa 85 inç raflarda yerini alacak.

Televizyon; son model P5 işlemci, 144Hz yenileme hızı, yüzde 98 DCI WCG, etkileyici 1000 Nitlik tepe ışık çıkışı bulunduruyor. Üç taraflı Ambilight, benzersiz bir seyir deneyimi sunmasının yanında Titan OS Akıllı TV platformu sayesinde akıllı TV deneyiminin keyfini çıkarıyor.

PUS8909 - ‘The One’ her şeye sahip olan

Philips TV 'The One' üst düzey bir TV performansının tüm temel özelliklerine sahip olmasının yanında rekabetçi fiyatla kullanıcılarla buluşuyor.

PUS8909 serisi; 50, 55, 65 ve 75 inç ekran boyutlarında ve en yeni P5 işlemci ve 144Hz WCG LCD panel birleşimi sayesinde mükemmel TV görüntü kalitesi sunar.

Gerçek anlamda sürükleyici bir seyir deneyimi, üç taraflı Ambilight’a sahiptir.

TAB6309 – Küçük boyut, devasa sinematik ses

PhilipsTAB6309 soundbar; tüm Ambilight TV'ler için yüksek kaliteli, sinematik bir ses performansı sunuyor. Soundbar, yalnızca 37mm yüksekliği sayesinde ekranın herhangi bir bölümünü de engellemiyor.

TAB6309; küçük boyutuna rağmen, 320W maksimum güç çıkışına sahip 2.1 sistemde hem Dolby Atmos hem de DTS Virtual:X uyumluluğuyla yüksek kalitede, 3D, sürükleyici bir ses deneyimi sunuyor ve odayı dolduruyor.

Maksimum konfor amacıyla özel olarak tasarlanan kablosuz subwoofer yatay ve dikey konumlanabilme özellikleri sayesinde çok kompakt.


TP Vision Hakkında

TP Vision Europe B.V. (‘TP Vision’) Amsterdam merkezli, tamamı TPV Technology Limited (‘TPV’) Şirketi altında olan dünyanın önde gelen monitor ve TV üreticilerinden biridir.

2012 yılında kurulan ve bugün tüketici TV ve ses endüstrilerindeki en büyük global oyunculardan biri olan şirket, üstün ses ve görüntü deneyimi sunan tüketici elektroniği ürünleri ve teknolojileri üretir, geliştirir ve pazarlar. Tüketiciye ve tüketici memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanan TP Vision'ın ürün portföyünde; tüketici ses ürünleri ve televizyonları, profesyonel ekranlar ve içerik işletim sistemleri bulunur.

Bu ürünler ve çözümler, TP Vision'ın kendi markası AOC'nin yanı sıra Koninklijke Philips N.V. lisansı altında kullanılan Philips markası aracılığıyla pazara sunulur. Önde gelen elektronik markalara ve ödüllü ürünlere ev sahipliği yapan TP Vision; Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Hindistan ve Asya-Pasifik'teki belirli ülkelerdeki operasyonlarıyla dünya çapında 2.000'den fazla kişiyi istihdam ediyor.

TP Vision; ürün geliştirme, tasarım, kusursuz operasyon ve üretim sorumluluğu alanlarındaki uzmanlığıyla toplumun günlük yaşamına değer katmayı hedefler.

Reklam
Reklam
BÜYÜTEÇ
Kobitek Logo

KOBİTEK - KOBİLERİN İŞ PORTALI
© 2001-2024

Facebook LinkedIn

KOBITEK.COM, bir TEKNOART Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi projesidir.

2001 yılından beri KOBİlere ücretsiz bilgi kaynağı olma hedefi ile, alanında uzman yazarlar tarafından sunulan özgün bir iceriğe sahiptir.

Tüm yazıların telif hakları KOBITEK.COM'a aittir. Alıntı yapılabilir, referans verilebilir, ancak yazarın kişisel bloğu dışında başka yerde yayınlanamaz