Çırağan Palace Kempinski, Travel + Leisure Dergisinin Dünyanın En İyileri Listesinde

Bu yazıyı paylaş
X It! LinkedIn Facebook
Çırağan Palace Kempinski, Travel + Leisure Dergisinin Dünyanın En İyileri Listesinde

Çırağan Palace Kempinski İstanbul ödüllerine bir yenisini daha ekleyerek, dünyanın en önemli ve prestijli seyahat dergilerinden Travel + Leisure’ın okurlarına sorarak oluşturduğu “Dünyanın En İyi 500 Oteli” listesinde bu yıl da yerini aldı.

Travel + Leisure’ın her yıl yayınladığı, dünya genelindeki en iyi otel ve resort’ları belirleyen liste, seyahat gustosu yüksek okurların oylarıyla hazırlanıyor. Tamamen tarafsız değerlendirmelerle oluşturulan bu prestijli listede yer alan oteller birçok coğrafi bölgeye ayrılarak; sundukları hizmet kalitesi, lokasyon, odalar ve yeme-içme gibi kriterleri değerlendiren anketlerle belirleniyor.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke; “Türkiye’yi dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olarak tanıtma konusunda önemli bir rol üstlenerek konuklarımızı ağırladığımız yenilenen otelimizin böylesine önemli bir listede yıllardır yer alması bize büyük bir mutluluk veriyor. Tüm değerli okurlara ve konuklarımıza kıymetli destekleri ve bağlılıkları için bütün ekip arkadaşlarımız adına yürekten teşekkür ediyorum. Çırağan Palace Kempinski İstanbul olarak, yenilenen otelimizde misafirlerimize sürpriz konseptlerle eşsiz deneyimler yaşatmaya devam edeceğiz’’ dedi.


Etiketler:

Diğer Haberler

BÜYÜTEÇ
Kobitek Logo

KOBİTEK - KOBİLERİN İŞ PORTALI
© 2001-2024

Facebook LinkedIn

KOBITEK.COM, bir TEKNOART Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi projesidir.

2001 yılından beri KOBİlere ücretsiz bilgi kaynağı olma hedefi ile, alanında uzman yazarlar tarafından sunulan özgün bir iceriğe sahiptir.

Tüm yazıların telif hakları KOBITEK.COM'a aittir. Alıntı yapılabilir, referans verilebilir, ancak yazarın kişisel bloğu dışında başka yerde yayınlanamaz