Araç kiralamaya yoğun talep

Bu yazıyı paylaş
X It! LinkedIn Facebook
Araç kiralamaya yoğun talep

aklaşan uzun bayram tatili öncesinde seyahat planları yapılıyor. Uzun tatil dönemlerinde araç kiralamaya olan talep de arttığı için, rezervasyonların tatil döneminden önce yapılması gerekiyor.

Yaklaşan Kurban Bayramı ve yaz aylarında araç kiralama ihtiyacı artarken; genç ve geniş araç filosu ile Garenta, her ihtiyacı karşılayacak çözümler sunuyor. Garenta kullanıcıları, www.garenta.com.tr ve Garenta mobil uygulaması üzerinden erken rezervasyon yaparak; tatil döneminde araçsız kalmadan seyahatlerine çıkabiliyor.

Rezervasyon yapmadan seyahat planlamayın

Yaklaşan Kurban Bayramı ve yaz tatili araç kiralama talebinin en çok arttığı zamanlar arasında yer alıyor. Ramazan Bayramı döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine göre sözleşme adedinin yüzde 38 arttığına dikkat çeken Garenta, dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde bu oranın daha da fazla artacağını belirtiyor. Okulların da tatil dönemine girmesiyle birlikte talebin daha da artması beklenirken, araç kiralamak isteyenlere bir an önce rezervasyon yapmaları öneriliyor.

Dijital kanallardan rezervasyon imkânı

Web sitesi ve mobil uygulamasına yaptığı yatırımlarla araç kiralama deneyimini kolaylaştıran Garenta, web sitesi ve Garenta mobil uygulaması üzerinden kolayca rezervasyon imkânı sunuyor. Kullanıcılar, Garenta’nın Türkiye genelindeki 92 ofisinden diledikleri araca web sitesi ve Garenta mobil uygulaması üzerinden hızlıca rezervasyon yapabiliyor.   

Garenta, 4 gün ve üzeri kiralamalarda yüzde 44 indirim sunuyor

Garenta ayrıca, 4 gün ve üzeri kiralamalarda yüzde 44 indirim fırsatı sunduğu kampanyasını, haziran sonuna kadar uzattı. Kampanya kapsamında Garenta’dan 4 günden 22 güne kadar kiralama yapanlar, ofiste öde fiyatları üzerinden yüzde 44 indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanya hakkında detaylı bilgiye web sitesi ve Garenta mobil uygulamasındaki kampanyalar bölümünden ulaşılabiliyor.


Etiketler:

Diğer Haberler

BÜYÜTEÇ
Kobitek Logo

KOBİTEK - KOBİLERİN İŞ PORTALI
© 2001-2024

Facebook LinkedIn

KOBITEK.COM, bir TEKNOART Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi projesidir.

2001 yılından beri KOBİlere ücretsiz bilgi kaynağı olma hedefi ile, alanında uzman yazarlar tarafından sunulan özgün bir iceriğe sahiptir.

Tüm yazıların telif hakları KOBITEK.COM'a aittir. Alıntı yapılabilir, referans verilebilir, ancak yazarın kişisel bloğu dışında başka yerde yayınlanamaz