Dikkat! Bu yazı arşivde yer almaktadır. Yazının içeriği güncel olmayabilir.

Dünyaca Ünlü Yönetici Koçu Anthony Vincent Bova Nisanda İki Özel Semineriyle Türkiye'de

Bu haberi paylaş

Tweet It! Facebook

ya da

Kobitek Takip Servisi
Dünyaca Ünlü Yönetici Koçu Anthony Vincent Bova Nisanda İki Özel Semineriyle Türkiye'de

30 yılı aşkın süredir üst düzey yöneticilerle ve şirket çalışanlarıyla iletişim bariyerlerini kaldırmak üzerine çalışmalar yapan dünyaca ünlü oyuncu ve yönetici koçu Anthony Vincent Bova, nisan ayında Türkiye’de iki özel seminer verecek.

30 yılı aşkın süredir üst düzey yöneticilerle ve şirket çalışanlarıyla iletişim bariyerlerini kaldırmak üzerine çalışmalar yapan dünyaca ünlü oyuncu ve yönetici koçu Anthony Vincent Bova, nisan ayında Türkiye’de iki özel seminer verecek. 16-17 Nisan ve 20-21 Nisan tarihlerinde, İstanbul’da kurduğu Bova Communication System Turkey Training Center’da Türk yöneticilere eğitim verecek olan Bova, 11 Nisan'da ise Liderlik Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer alacak.

Bugüne kadar hiçbir eğitiminin görüntüleri yayınlanmamış olan Anthony Vincent Bova'nın 20-21 Nisan tarihli 'İletişim Eğitim Kampı' semineri Amerika'da ve Kanada'da en çok talep edilen genel katılıma açık seminer olma özelliğini taşıyor. Kontenjanı 20 kişiyle sınırlı olan seminer, kendi özgün yönetici iletişim dilini oluşturmak isteyen bütün başarılı yöneticilere ve şirket çalışanlarına açık.

16-17 Nisan tarihli 'VIP Satış -Pazarlama Lideri Yol Haritası' semineriyse satış-pazarlama liderlerine özel olarak hazırlanmış olup, kendi ekibinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak duruma gelmek isteyen bütün satış-pazarlama ve insan kaynakları liderlerine açık. Bu özel seminer Türkiye'de bir defaya mahsus verilecek ve 8 kişiyle sınırlı olacak.

Anthony Vincent Bova'nın nisan ayında Türkiye’de vereceği seminerlerle ilgili detaylı bilgiye http://avbova.com/egitim-takvimi adresinden veya 0212 252 65 52 no’lu telefon aracılığıyla ulaşılabilir.

Anthony Vincent Bova Kimdir?
Anthony Vincent Bova, Times Square’daki Ionica Tiyatrosu’nun sahibi olmasının yanı sıra oyunculuk okulunda dünyaca ünlü oyunculara ve ülkemizden bilinen oyunculara oyunculuk eğitimleri vermekte ve yöneticilere iletişim koçluğu yapmaktadır. Anthony Vincent Bova halen 2013’te yayınlamak üzere bu tecrübelerini aktaracağı ilk kitabını yazmaktadır.

İletişim becerileri ve sahne sanatları alanında 30 yılı aşkın süredir Broadway’den Wall Street’e pek çok profesyonel; onun orijinallik, güven ve tutkuyla iletişimi öğretmeye yönelik kişisel ve pratik yaklaşımına karşılık vererek özgün sistemine yönelmekte ve iletişim engellerini ortadan kaldırarak başarılarını büyük ölçüde arttırmaktadır. Bova, kişisel iletişim zorluklarını anlaması ve müşterilerinin rekabette ayırıcı bir avantaj kazanmasını sağlayan kişisel yaklaşımlar geliştirmesiyle ünlüdür.

Dünyada sadece kendisi tarafından kullanılan özel bir yöntemle çalışan Bova, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya’dan pek çok yöneticiyle birlikte çalışmış, Başkan Giuliani’nin idaresinde özel etkinlik projeleri için danışmanlık yapmış, Tufts Üniversitesi, Lee Strasberg Tiyatro Enstitüsü, New York Üniversitesi ve Tisch Sanat Okulu gibi ülkenin elit eğitim kurumlarında da eğitmenlik yapmıştır.

Bova’nın eğitim verdiği şirketler arasında; Givenchy, Guerlain, American Woman’s Economic Development, Financial Woman’s Association, Turkish American Chamber of Commerce and Industry, Thomson Reuters, North Fork Bank, Value Line, UBS, Insurance Consultants of Central Florida, Redscout, Rockland Manufacturing Company, Sandler Training, TD Securities, The Woman’s Club of Minnesota, Tunheim Partners, Business Radio 1160, ClearWayMinnesota yer alıyor.

http://avbova.com/

https://twitter.com/AVBovaTurkey


Kaynak : Avbova

Diğer Haberler

Kobilere ve Çalışanlarına Özel Psikolog ve Diyetisyen Hizmeti
Türkiye‘de suistimalin firmalara faturası 40 milyar dolar
İnternetten kartlı ödemeler 1 milyar TL'ye ulaşarak rekor kırdı
Dünyanın En Yetenekli Ülkeleri Hangileri
2018 yılında istihdam canlanabilir
Expertera Zen ve Koçfinans’tan KOBİ’lere uzmanlık kredisi desteği
MediaClick Ekim Ayında 15 Ödül Birden Aldı
Lisansüstü Tez Nasıl Yazılır?
Kobiler E-Posta Pazarlama Sayesinde İşlerini Nasıl Büyütebilir?
OfisPaneli ile KOBİ’ler Avantajlı Tedarik Anlaşmalarına Kolayca Ulaşıyor
Esnek işgücü modeli kadın uzmanlar arasında yaygınlaşıyor
Dr. Milo Jones ile GBA Ready Set Startup gerçekleşti
Siber Suç 4.0 geliyor! Aracınız sizden fidye isterse!
Yuki Tüm Süreçlerini Entegre Yönetmek İçin Login Yazılım’ı Seçti
Yeni Nesil Yazar Kasaya Geçişe Arkhe’den Büyük Destek

BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ

DIŞ TİCARET

Nasıl ihracat yapabiliriz ?

Nasıl ihracat yapabiliriz ?

6.1.1996 tarih ve 22515 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan İhracat Yönetmeliğinin 4 üncü maddesinin (e) bendine göre, ihraç edeceği mala göre ilgili ihracatçı birliğine üye olan, gerçek usulde vergiye tabi (tek vergi numarası sahibi) gerçek ve tüzel kişi tacirler, esnaf ve sanatkar odalarına kayıtlı olup üretim faaliyetiyle iştigal eden esnaf ve sanatkarlar ile joint-venture ve konsorsiyumlar ihracatçı olarak tanımlanmıştır.

OFİS VE İNSAN

Teknolojik değişim ve yeni ofis düzeni

Teknolojik değişim ve yeni ofis düzeni

Teknolojik değişim ve gelişimin, iş yaşamının mekansal (ve yaşamsal) alanı olan ofis düzeni ve ortamını yenilediğinden bahsetmiştik. Bu yenilenme, iş ortamının daha işlevsel kullanımını ve insana uyumunu (ergonomi) ön plana çıkarmıştır.

Beden Dilinin Etkin Kullanımı

Beden Dilinin Etkin Kullanımı

Beden dili, sözlü iletişimi daha etkili hale getirmek amacıyla iletişime bedenimizi de katarak kullandığımız sözsüz iletişim biçimine verilen isimdir.

İŞ DÜNYASI

İş Yeri Kuralları, İş Yerlerinin Sevilmeyen Halleri

İş Yeri Kuralları, İş Yerlerinin Sevilmeyen Halleri

Günümüzün büyük bir bölümü iş yerinde geçiyor… Vaktimizin çoğunu ailemizle, arkadaşlarımızla, akrabalarımızla değil iş arkadaşlarımızda geçirmek durumunda kalıyoruz. Her ne kadar bu tercih edilmiş bir seçim olmasa da bu zorunlu kabul edişi etrafımıza en az şekilde yansıtmamız bir kural olarak karşımıza çıkıyor.

HUKUK / MUHASEBE

Rakibinize Karşı Dava Açmak İster misiniz?

Rakibinize Karşı Dava Açmak İster misiniz?

Faaliyet alanlarımız ve sektörlerimiz farklı olsa da, büyük çoğunluğumuz rakiplerimizin ya fiyat kırarak, ya saldırgan satış üslupları benimseyerek, ya da aldatıcı reklamlar ile piyasada öne çıkmaya çalıştığını ve serbest rekabet hakkını kötüye kullandığını düşünmekte ve bundan dolayı şikayet etmekteyiz.

KOBİMOBİL

Krizde Satış Geliştirme

Faruk Şener ile Ekonomik Kriz Yönetimi

Tufan KARACA ile YÖNETİM VİZYONU

Tufan Karaca

ARKAM YOK MARKAM VAR

  • Taktik Pazarlama Nedir?

    Pazarlamanın iki farklı düzeyi yani stratejik pazarlama ve taktik pazarlama genellikle karıştırılmaktadır. Bazen birbirinin yerine kullanıldığı da olur. Ancak bu iki düzeyin anlaşılması pazarlama yönetiminize katkıda bulunacaktır. Stratejik Pazarlama konusunda bir dizi yayınlamıştık. Bunu taktik pazarlama ile tamamlamak farz oldu.