Dikkat! Bu yazı arşivde yer almaktadır. Yazının içeriği güncel olmayabilir.

Dünyaca Ünlü Yönetici Koçu Anthony Vincent Bova Nisanda İki Özel Semineriyle Türkiye'de

Bu haberi paylaş

Tweet It! Facebook

ya da

Kobitek Takip Servisi
Dünyaca Ünlü Yönetici Koçu Anthony Vincent Bova Nisanda İki Özel Semineriyle Türkiye'de

30 yılı aşkın süredir üst düzey yöneticilerle ve şirket çalışanlarıyla iletişim bariyerlerini kaldırmak üzerine çalışmalar yapan dünyaca ünlü oyuncu ve yönetici koçu Anthony Vincent Bova, nisan ayında Türkiye’de iki özel seminer verecek.

30 yılı aşkın süredir üst düzey yöneticilerle ve şirket çalışanlarıyla iletişim bariyerlerini kaldırmak üzerine çalışmalar yapan dünyaca ünlü oyuncu ve yönetici koçu Anthony Vincent Bova, nisan ayında Türkiye’de iki özel seminer verecek. 16-17 Nisan ve 20-21 Nisan tarihlerinde, İstanbul’da kurduğu Bova Communication System Turkey Training Center’da Türk yöneticilere eğitim verecek olan Bova, 11 Nisan'da ise Liderlik Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer alacak.

Bugüne kadar hiçbir eğitiminin görüntüleri yayınlanmamış olan Anthony Vincent Bova'nın 20-21 Nisan tarihli 'İletişim Eğitim Kampı' semineri Amerika'da ve Kanada'da en çok talep edilen genel katılıma açık seminer olma özelliğini taşıyor. Kontenjanı 20 kişiyle sınırlı olan seminer, kendi özgün yönetici iletişim dilini oluşturmak isteyen bütün başarılı yöneticilere ve şirket çalışanlarına açık.

16-17 Nisan tarihli 'VIP Satış -Pazarlama Lideri Yol Haritası' semineriyse satış-pazarlama liderlerine özel olarak hazırlanmış olup, kendi ekibinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak duruma gelmek isteyen bütün satış-pazarlama ve insan kaynakları liderlerine açık. Bu özel seminer Türkiye'de bir defaya mahsus verilecek ve 8 kişiyle sınırlı olacak.

Anthony Vincent Bova'nın nisan ayında Türkiye’de vereceği seminerlerle ilgili detaylı bilgiye http://avbova.com/egitim-takvimi adresinden veya 0212 252 65 52 no’lu telefon aracılığıyla ulaşılabilir.

Anthony Vincent Bova Kimdir?
Anthony Vincent Bova, Times Square’daki Ionica Tiyatrosu’nun sahibi olmasının yanı sıra oyunculuk okulunda dünyaca ünlü oyunculara ve ülkemizden bilinen oyunculara oyunculuk eğitimleri vermekte ve yöneticilere iletişim koçluğu yapmaktadır. Anthony Vincent Bova halen 2013’te yayınlamak üzere bu tecrübelerini aktaracağı ilk kitabını yazmaktadır.

İletişim becerileri ve sahne sanatları alanında 30 yılı aşkın süredir Broadway’den Wall Street’e pek çok profesyonel; onun orijinallik, güven ve tutkuyla iletişimi öğretmeye yönelik kişisel ve pratik yaklaşımına karşılık vererek özgün sistemine yönelmekte ve iletişim engellerini ortadan kaldırarak başarılarını büyük ölçüde arttırmaktadır. Bova, kişisel iletişim zorluklarını anlaması ve müşterilerinin rekabette ayırıcı bir avantaj kazanmasını sağlayan kişisel yaklaşımlar geliştirmesiyle ünlüdür.

Dünyada sadece kendisi tarafından kullanılan özel bir yöntemle çalışan Bova, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya’dan pek çok yöneticiyle birlikte çalışmış, Başkan Giuliani’nin idaresinde özel etkinlik projeleri için danışmanlık yapmış, Tufts Üniversitesi, Lee Strasberg Tiyatro Enstitüsü, New York Üniversitesi ve Tisch Sanat Okulu gibi ülkenin elit eğitim kurumlarında da eğitmenlik yapmıştır.

Bova’nın eğitim verdiği şirketler arasında; Givenchy, Guerlain, American Woman’s Economic Development, Financial Woman’s Association, Turkish American Chamber of Commerce and Industry, Thomson Reuters, North Fork Bank, Value Line, UBS, Insurance Consultants of Central Florida, Redscout, Rockland Manufacturing Company, Sandler Training, TD Securities, The Woman’s Club of Minnesota, Tunheim Partners, Business Radio 1160, ClearWayMinnesota yer alıyor.

http://avbova.com/

https://twitter.com/AVBovaTurkey


Kaynak : Avbova

Diğer Haberler

Akıllı ödemeler, ulaşım deneyimimizi değiştirecek
İnsan Faktörü Her zaman İlk Sırada!
SabancıDx'in dijital satın alma platformu Pratis yurt dışına ihraç edildi
Kobilere ve Çalışanlarına Özel Psikolog ve Diyetisyen Hizmeti
Türkiye‘de suistimalin firmalara faturası 40 milyar dolar
İnternetten kartlı ödemeler 1 milyar TL'ye ulaşarak rekor kırdı
Dünyanın En Yetenekli Ülkeleri Hangileri
2018 yılında istihdam canlanabilir
Expertera Zen ve Koçfinans’tan KOBİ’lere uzmanlık kredisi desteği
MediaClick Ekim Ayında 15 Ödül Birden Aldı
Lisansüstü Tez Nasıl Yazılır?
Kobiler E-Posta Pazarlama Sayesinde İşlerini Nasıl Büyütebilir?
OfisPaneli ile KOBİ’ler Avantajlı Tedarik Anlaşmalarına Kolayca Ulaşıyor
Esnek işgücü modeli kadın uzmanlar arasında yaygınlaşıyor
Dr. Milo Jones ile GBA Ready Set Startup gerçekleşti

BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ

DIŞ TİCARET

E-İhracatçılar İçin Ülkelere Göre Satış Rehberi: Hangi Ülke Size Daha Uygun?

E-İhracatçılar İçin Ülkelere Göre Satış Rehberi: Hangi Ülke Size Daha Uygun?

E-ihracat, başka bir deyişle internet üzerinden yurt dışına satış yapmak, son yıllarda KOBİ’ler arasında yaygınlaşmaya başladı ve bu konuda çeşitli devlet teşvikleri mevcut.

OFİS VE İNSAN

Zor İnsanlarla Nasıl Başa Çıkılır?

Zor İnsanlarla Nasıl Başa Çıkılır?

İnsan sosyal bir varlıktır. Toplumdaki varlığını sürdürebilmek için de kullandığı en etkili kanal "iletişim"dir.

Ev Ofis Çalışmanın Avantaj ve Dezavantajları

Ev Ofis Çalışmanın Avantaj ve Dezavantajları

Günlük koşuşturma, stress, iletişim zorlukları, trafik, türlü mobing uygulamaları, kaprisler, toplantılar, çıkar savaşları gibi bir dizi yıldırıcı portresi var iş dünyasının...

İŞ DÜNYASI

Yatırım teşviki ve yatırım teşvik belgesi nedir

Yatırım teşviki ve yatırım teşvik belgesi nedir

Yatırım hacminin arttırılması amacıyla, değişen oranlarda verilen ve yatırımcıya sunulan desteklerin tümüne yatırım teşviki denir.

HUKUK / MUHASEBE

Freelance Yaptırılan İşlerin Muhasebeleştirilmesi

Freelance Yaptırılan İşlerin Muhasebeleştirilmesi

Son dönemlerde pek çok farklı işletme, bünyesinde yapılması gereken çeşitli işleri freelance çalışan kişilere yaptırmaya başladı.

KOBİMOBİL

Krizde Satış Geliştirme

Faruk Şener ile Ekonomik Kriz Yönetimi

Tufan KARACA ile YÖNETİM VİZYONU

Tufan Karaca

ARKAM YOK MARKAM VAR

  • KOBİ’ler için 10 adımda marka yaratma

    Türkiye’nin ilk marka danışmanı ve marka yönetiminin duayeni Güven Borça yıllar önce “Marka İnşaasının 9 Basamağı” başlıklı bir yazı yazmıştı. İlk okuduğumda çok heyecanlandığımı hatırlıyorum. Kısa ve öz bir yazıydı. Ancak hala yüzlerce şirket bu perspektiften yoksun bir şekilde iş yapıyorlar. Güven Borça’nın bu yazısının ana başlıklarını (bir başlıkta –segmentasyon- ben ekledim) son on yılda oluşan gözlem ve deneyimlerimin ışığında yorumlayarak aktarıyorum.